Onwin Yeni Giriş Linki Ne Oldu?

Onwin Yeni Giriş Linki Ne Oldu?

Bu yabancı iddaa sitesi hakkında verilen resmi engelleme kararından sonra, adres değiştirilmiştir. Adres değiştirmek zorunda kalmıştır. Bildiğiniz üzere bu sitenin Türkiye pazarında piyasaya ilk giriş yaptığı orijinal adresi ile hizmet verme imkanı bulunmamaktadır. Hatta açılan bir adres ile verilen hizmetlerin kalıcı olması gibi bir durum söz konusu değildir. Bir kez daha kapatılmış ve bir kez daha onwin yeni giriş linki ne oldu? Sorusunun gündeme getirildiği görülmüştür.

Onwin Adresi Nasıl Değişiyor?

Adres değişimi işleminde, yıllardır aynı standart uygulamanın tekrarlandığı görülmektedir. Onwin adresi nasıl değişiyor? Önce bir adres yayınlanıp, hizmetler verilmeye başlanıyor. Bilgi teknolojileri iletişim kurumu kararı ile engelleme kararı geldikten sonra, kurucu ve işletici limited şirketi teknik altyapısını hazırladığı yeni adres ile siteyi açıyor. Adres belirleme çalışmalarında, orijinal onwin isminin her zaman koruma altına alındığı, aynı şekilde orijinal resmi uzantının yani .com uzantısının koruma altına alındığı görülebiliyor. Değişen sadece orijinal onwin ismiyle orijinal uzantı arasında olan rakamlar olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor. Bunun son örneği Türkiye ip adresleri için, onwin.com olarak görülebilmektedir.

Onwin Yeni Adresi Kaç Gün Kullanılıyor?

Adres değişimi yaşandığında, adresin geçerlilik süresi şeklinde net bir ifadeden bahsedilmesi mümkün değildir. Onwin yeni adresi kaç gün kullanılıyor? Yeni ve güncel giriş adresi yayımlandığında, belirleyici olan şirket değildir. Belirleyici olan, bilgi teknolojileri iletişim kurumudur. Yeni adres de mutlaka ilgili bu resmi kurum tarafından tespit edilip, hakkında engelleme yani kapatılma kararı verilecektir.

Onwin Sonraki Adresi Ne Olacak?

Güncel bir şekilde, onwin yeni giriş linki ne oldu? Sorusu onwin.com olarak cevaplanabilmektedir. Bu adreste tespit edilip kapatılacağına göre, onwin sonraki adresi ne olacak? Bazı yabancı iddaa sitelerinde ana ekranın en üst bölümünde, bir sonraki adres hakkında bilgi paylaşımı yapılabilmektedir. Ancak bu siteye baktığınızda, böyle bir paylaşımın yapılmadığı görülecektir. Sadece yazı içeriğinde de görüldüğü gibi, kullanılan adres hakkında engelleme kararının verilmesi beklenmektedir. Bu karar ile birlikte, yaşanan onwin giriş probleminden sonra Türkiye ip adreslerinde siteyi açmak için, yeni ve güncel giriş adresi belirlenecektir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir