Onwin Üyelik Aşamaları

Onwin Üyelik Aşamaları

Onwin, resmi anlamda kurulmuş, onay almış bir hizmet ürünü olmak ile birlikte, denetim altında tutulduğu görülecektir. Hesap açmak isteyen herkes, onwin üyelik aşamaları ile süreci tamamlayacaktır. Hesap açtığınız andan itibaren yetişkinlere hizmet vermek amacıyla, resmi anlamda kurulan, onaylanmış, denetlenen sitenin bahis ve oyun hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. İstediğiniz zaman siteyi inceleyebilirsiniz. İstediğiniz zaman Türkçe hazırlanmış sayfalar içerisinde gezinebilirsiniz. Ancak gördüğünüz, değerlendirdiğiniz, beğendiğiniz herhangi bir hizmeti kullanmak istiyor iseniz, mutlaka üyelik yani hesap açma işlemini gerçekleştirmek zorundasınız.

Onwin Üyelik Süreci

Kısa kısa maddeler halinde sizlere onwin üyelik süreci hakkında bilgi verelim. Onwin196.com şeklinde bir güncelleme yapılmıştır. Bu yeni giriş adresi ile onwin sitesini açın. Siteyi açtıktan sonra sağ üst köşeye bakın. Bu bölümde kayıt yazılı bir buton olduğunu göreceksiniz. Seçim işlemini gerçekleştirin. Türkçe hoş geldiniz yazılı bir sayfa göreceksiniz. Bu belge başvuru formudur. Başvuru formunu doldurun. En altta gördüğünüz hesap oluştur butonuna basın. 5 dakika bekleyin. 5 dakika sonra üyelik başvuru formunu yazmış olduğunuz elektronik posta adresini kontrol edin. Bir aktivasyon linki sitenin müşteri hizmetleri tarafından gönderilecektir. Aktivasyon linki üzerine gelin, seçim işlemini yapın. Onwin giriş işlemini gerçekleştirin. Bölüme yani giriş bölümüne gelin. Kullanıcı adı ve şifre bilginizi yazın. Giriş butonuna basın, ip adresinizi siteye tanımlayın. Üyelik süreci ya da aşamaları bu seçeneklerden meydana gelmektedir.

Onwin Üyeliği Kesin Onaylar mı?

Yapacağınız başvurunun onaylanıp onaylanmama konusu tamamen müşteri hizmetlerinde bulunmaktadır. Tabii ki bunun da gerekçeleri vardır. Onwin üyeliği kesin onaylar mı? Daha önce bir hesap açmamış iseniz, üyelik başvuru formuna yazdığınız bilgiler üzerinden daha önce hesap açılmamış ise, onay alırsınız. 18 yaşında yada üzerinde iseniz, ip adresinizden, ikametgah adresinizden bu adreslerde yaşayan aile fertlerinden daha önce hesap açılmamış ise, üyelik için onay alırsınız.

Onwin Aktivasyon Linki Göndermedi

Yazıda onwin üyelik aşamaları hakkında bilgi verilmiştir. Sonlara doğru aktivasyon linki şeklinde bir ifade kullanılmıştır. Siz başvuru yapan bir şahıs olarak, onwin aktivasyon linki göndermedi gibi bir konuyu gündeme getiriyor olabilirsiniz. Muhtemel sonuçları belirlidir. Öncelikli olarak elektronik posta adresinizin gelen kutusu bölümüne bakın. Burada bir adres göremiyor iseniz, önemsiz postalar bölümüne bakın. Herhangi bir bölümde adres göremiyor iseniz, verdiğiniz bilgilere, başvuru formuna yazdığınız bilgilere dikkat edin. İsim, soy isim, cep telefon numarası, elektronik posta adresi, açık adres, bu adreste yaşayan aile fertleri tarafından hesap açılmış olabilir. Onwin sitesi tarafından üyelik iptal işlemi yapılmış olabilir. Böyle bir durumda aktivasyon linki gelmez, yapılan başvuru onaylanmaz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir