Onwin 763 Yeni Giriş

Onwin 763 Yeni Giriş

İngiltere ve AB ülkelerinde tescilli marka olarak kabul edilen Onwin markası Türkiye pazarında kapatılarak yeni ve güncellenmiş Onwin 763 giriş adresi ile yeniden açılmıştır. Bu yaklaşımın tekrarlandığını görürken, Türkiye siteyi kapatma kararı aldığında site mutlaka bir sonraki adresle yeniden açılacaktır.

onwin

Onwin Yeni Adresinde Papara ile Para Yatırma

Bu siteye para yatırma işleminde geçmişten günümüze sanal cüzdanların kullanıldığı görülmektedir. En popüler seçeneklerden biri PayPal para yatırma yöntemidir. Yeni Onwin adresinde para yatırmak için papara kullanmaya devam edebilirsiniz.

Onwin Yeni Adresinde Papara ile Yatırım Nasıl Yapılır?

Daha önce görmemiş olabilirsiniz ama bu sistemi kullanmak isteyebilirsiniz. Onwin’in yeni adresinde papara ile nasıl yatırım yapılır? Size söyleyelim. Onwin giriş işlemini gerçekleştireceksiniz. Elbette, kapatılan siteye erişmek için en son yeni giriş adresini kullanmanız gerekecek. Yatırım bölümüne hesabınız üzerinden erişeceksiniz. Yatırım seçeneklerini göreceksiniz. Bunların arasından papara seçeneğini seçeceksiniz. Papara hesap bilgilerinizi göreceğiniz bir sayfa açılacaktır. Bu sayfayı kapatmayacaksınız. Papara hesap bilgilerini kopyalayacaksınız. Kendi papara hesabınıza girip kopyaladığınız hesaba minimum 200 TL aktaracaksınız. Bundan sonra, Onwin giriş sürecinden tekrar geçeceksiniz. Karşınıza yatırım yaptığınız hesap, yanında da yatırım formunu görecek ve dolduracaksınız.

Onwin Yeni Adresinde Papara Yatırım Süresi

Elbette Onwin 763’da daha önceki tüm adresler gibi bu adreste de papara para yatırma seçeneğini kullanabilirsiniz. Tüm yöntemlerin geçerli olduğunu da unutmamalısınız. Papara’nın Onwin’in yeni adresindeki yatırım süresi ne kadar? Ne kadar bekleyeceksin? Aynı anlayış Cepbank dışındaki seçenekler için de geçerlidir. Para transfer işlemi dakikalar içinde tamamlanacaktır. Buradaki süreç, bu yazıda görmüş olduğunuz yatırım yönteminin tamamlanması ile başlayacaktır. Yatırım başvuru formunu doldurup finans departmanına gönderdiğiniz andan itibaren paranız 1-2 dakika içerisinde hesabınıza yansımaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir