Onwin 754

Onwin 754

Hesap açıp, para yatırdığınızda, en az 1 defa para kazandığınızda ve bu kazandığınız parayı çekmek istediğinizde, öncelikli olarak, Onwin 754 yeni ve güncel giriş adresini kullanmanız gerektiğini bilmelisiniz. Adres değişimi yaşanmış, bu adresi ile Türkiye ip adreslerinde sorunsuz hizmetler verilmeye başlanmıştır.

Onwin

Onwin Yeni Adresinde Para Çekme Yöntemleri

Yeni adres belirlenmiş, bu yazıda gördüğünüz yeni ve güncel giriş adresi ile site Türkiye’de bir defa daha açılmıştır. Onwin yeni adresinde para çekme yöntemleri bir önceki yöntemler ya da bir önceki adreste bulunan yöntemler olarak geçerliliğini korumaktadır. Havale ve EFT, papara ve kripto para gibi diğer sanal cüzdanlar gibi seçenekler ile para çekme işlemini yapmaya devam edebilirsiniz. Herhangi bir belge talep edilmeyecektir. Para çekme talimatı, finansal departman tarafından kontrol edildikten sonra, onay verilecektir. Ancak aksi bir durum ya da para çekme kuralları dışında bir durum söz konusu olur ise, tabii ki finansal departmanın yani bu sitenin, para çekme işleminde belge talep etme hakkı bulunmaktadır.

Onwin Yeni Adresinde Para Çekme Miktarları

Limit bazında, Onwin yeni adresinde para çekme miktarları güncellenmiştir. Yeni ve güncel giriş adresinde aynı kriterler geçerlidir. En düşük para çekme miktarı 200 Türk Lirası olarak kullanılmaya devam edilmektedir. Gün içerisinde çekilecek en yüksek miktar, kripto para sistemleri için 100.000 Türk Lirasıdır. Diğer bütün sistemler için yani kripto para dışındaki diğer bütün sistemler için, 50.000 Türk Lirasıdır. 24 saat içinde en fazla 3 defa para çekme talimatı verilebilir. Ancak bu maksimum seviyelerin geçilmesi gibi bir durum söz konusu değildir.

Onwin Yeni Adresinde Ödeme Süresi

Kapatılma yani erişim engelleme kararı ile birlikte, Onwin 754 yeni ve güncel giriş adresi belirlenip, bu adres ile Türkiye’deki kullanıcılara eğlence, heyecan ve para kazanma şansı sunulmaya başlanmıştır. Onwin yeni adresinde ödeme süresi herhangi bir değişim göstermemektedir. Ödemelerin gerçekleşmesi süresinde, oldukça hızlı hareket eden sitelerden bir tanesi özelliğini kullanmaktadır. Maksimum ödeme süresi 30 dakika, ortalama ödeme süresi 5 dakika olarak kullanılmaya devam edilmektedir. İşlem yoğunluğuna göre sürenin 5 ile 30 dakika aralığında değişkenlik gösterdiğini bilmelisiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir