Onwin 742

Onwin 742

Türkiye için geçerli olacak şekilde erişim engelleme kararının verilmesi ile birlikte, onwin 742 adresi belirlenmiştir. Artık Türkiye’den herkes, bu siteye erişim konusunda, bu yeni ve güncel giriş adresini kullanabilir. Kalıcı mıdır? Hayır, kalıcı değildir. Elbette tespit edilip, kapatılacak ve bir sonraki adres devreye alınacaktır.

Onwin

Onwin Yeni Adresinde Havale İle Para Yatırma

Para yatırma yöntemlerinde, yöntemlerin tatbik edilmesinde, herhangi bir değişim, adres değişimi nedeniyle gündeme gelmemiştir. Onwin yeni adresinde havale ile para yatırma işlemini yapmaya devam edebilirsiniz. Önce burada bahsettiğimiz yeni adres ile hesabınıza erişecek, akabinde yatırım seçenekleri arasından, havale ya da EFT seçeneğini tercih edecek yani seçim işlemini yapacaksınız. Bu işlemin yapılması ile birlikte, süreç başlayacaktır.

Onwin Yeni Adresinde Havale İle Yatırım Nasıl Yapılır?

İsterseniz hızlı bir şekilde, onwin yeni adresinde havale ile yatırım nasıl yapılır? Sorusunun karşılığına bakalım. Yeni ve güncel giriş adresini tespit edecek, akabinde onwin giriş işlemini yapacaksınız. Hesabım bölümü üzerinden para yatır seçeneğine geleceksiniz. Yatırım seçenekleri içerisinden havale ya da EFT seçeneğini tercih edeceksiniz. Karşınıza bir sayfa açılacaktır. Bu sayfada havale yapmak istediğiniz banka ismini seçecek ve devam edeceksiniz. Karşınıza çıkan banka bilgilerini göreceksiniz. Buradan hesap bilgilerini kopyalayacaksınız. İnternet bankacılığı, mobil bankacılık, banka şubesi ya da ATM cihazı üzerinden aldığınız hesaba, para transfer işlemini yapacaksınız. Akabinde, tekrar onwin giriş işlemini yapacak ve yatırım yaptığınız hesabın yan tarafında gördüğünüz yatırım talep formunu dolduracaksınız. Transfer etmeye çalıştığınız para birkaç dakika içerisinde hesaba geçecektir.

Onwin Yeni Adresinde Havale Transfer Gün Ve Saatleri

Anlatmaya çalıştığımız gibi, giriş problemin en pratik, bedava çözüm yöntemi olan onwin 742 belirlenmiştir. Siteye erişimi bu yöntem ile sağlamanız ya da bu adrese ile sağlamanız mümkündür. Sizlere bu yazıda, havale yatırımı hakkında bilgi verdik. Son bölümde onwin yeni adresinde havale transfer gün ve saatleri hakkında bilgi verelim. Banka havalesi yöntemini kullanıp, para transfer işlemini yapmak istiyor iseniz, herhangi bir gün ve saati beklemenize gerek yoktur. Bu yöntem aracılığı ile 7 günde, 24 saat boyunca hesabınıza para transfer işlemini yapabilirsiniz. Sadece en az 100 Türk Lirası değerinde para yatırma işlemi yapmanız gerektiğini aklınızdan çıkarmayın.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir